Praca

Monter Rusztowań

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała pracę w zakresie montażu oraz demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych, zakładach chemicznych itp. w Polsce i w innych krajach Europy.

Wymagania:
– uprawnienia IMBiGS (polskie uprawnienia do montażu rusztowań)
– udokumentowane minimum roczne doświadczenie w montażu rusztowań
– bardzo dobra kondycja fizyczna
– niekaralność
– wysoka motywacja do pracy
– zaangażowanie
– pomysłowość, kreatywność
– wyobraźnia przestrzenna
– dyspozycyjność
– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

Mile widziane:
– znajomość języka angielskiego
– miejsce zamieszkania: powiat puławski lub sąsiedni
– uprawnienia SCC, SSG, paragraf 46C
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic itp.
– prawo jazdy
– kurs pierwszej pomocy i ppoż

Zapewniamy:
– umowę o pracę
– możliwości rozwoju poprzez szkolenia i zdobywanie doświadczenia
– możliwość wyjazdów na kontrakty zagraniczne w północnej i zachodniej Europie

Wszystkich zainteresowanych spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz skanów posiadanych uprawnień na adres: biuro@rchscaffolding.pl

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Rusztowania Chrzanowski Sp. z o.o.
Grupa RCH Scaffolding Sp. z o.o.
Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
tel./fax. 0-81/473-13-33
biuro@rchscaffolding.pl